...

Zawsze darmowa wysyłka

Ilość produktów: 0
Wartość: 0

Czyszczenie kostki

zadzwoń +48 537 536 864 lub uzupełnij formularz wyceny

5 powodów dla których warto zamówić usługę
właśnie u nas:

 • Doświadczona ekipa

  Znamy się na rodzajach kostki brukowej, potrafimy dobrać odpowiednią metodę czyszczenia aby kostka brukowa odzyskała blask.

 • Specjalistyczne wyposażenie

  Używamy końcówek do czyszczenia powierzchni płaskich. Dzięki nim ograniczamy rozprysk brudnej wody na elewację czy ogród.

 • Ekonomia

  Przy swojej pracy używamy myjek spalinowych, nie obciążamy Cię kosztem zużytej energii elektrycznej.

 • Indywidualne podejście

  Zawsze dokonujemy indywidualnej wyceny po wizytacji na miejscu prac, konsultacja jest bezpłatna.

 • Kompleksowość

  Na Twoje życzenie dokonamy impregnacji wcześniej wyczyszczonego materiału, abyś dłużej mógł cieszyć się czystym i estetycznym brukiem.

Formularz do wyceny


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do informowania mnie o ofercie dotyczącej sklepu.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia za ich pomocą marketingu bezpośredniego przez sklep zgodnie z art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.

  Administratorem danych osobowych jest GSKP Sp. z o. o.. z siedzibą w Krakowie, al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydz. Gosp. KRS, pod numerem KRS 0000881642, NIP 6751744678, REGON 388064781. Przetwarzanie danych odbywa się na zasadach określonych w Polityce prywatności.

  czyszczenie kostki brukowej cena
  czyszczenie kostki brukowej
  czyszczenie kostki