...

Zawsze darmowa wysyłka

Ilość produktów: 0
Wartość: 0

Mycie kostki brukowej Skawina

zadzwoń +48 537 536 864 lub uzupełnij formularz wyceny

5 powodów dla których warto zamówić usługę
właśnie u nas:

 • Kadra, na którą można liczyć

  Nasi pracownicy doskonale znają się na swoim fachu. Wiedzą, jak dobrać środki do nawierzchni oraz sprzęt do specyfiki danego zlecenia. Nie mogłeś lepiej trafić.

 • Najlepszy sprzęt

  Mycie kostki brukowej wymaga odpowiedniego sprzętu. Nasi Klienci ze Skawiny mogli już się przekonać, jak skuteczne są nasze metody!

 • Uczciwa cena

  Wszystkie zlecenia traktujemy z tą samą uwagą. Po dokładnym wywiadzie dotyczącym danej pracy jesteśmy gotowi do działania. Również cena zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań.

 • Gwarantujemy Ci zadowolenie

  Czy będziesz zadowolony z efektu naszej pracy? Działamy w tej branży na tyle długo, że mycie kostki brukowej nie ma przed nami żadnych tajemnic. Potwierdzają to Klienci ze Skawiny!

 • Szybki i łatwy kontakt

  Możesz się z nami szybko i łatwo skontaktować. Wszystkie dane znajdziesz na naszej stronie internetowej. Możesz zadzwonić, a my przedstawimy Ci dokładnie ofertę.

Formularz do wyceny


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do informowania mnie o ofercie dotyczącej sklepu.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia za ich pomocą marketingu bezpośredniego przez sklep zgodnie z art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.

  Administratorem danych osobowych jest GSKP Sp. z o. o.. z siedzibą w Krakowie, al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydz. Gosp. KRS, pod numerem KRS 0000881642, NIP 6751744678, REGON 388064781. Przetwarzanie danych odbywa się na zasadach określonych w Polityce prywatności.

  Mycie kostki brukowej myjką w Skawinie
  Mycie kostki brukowej Skawina
  Mycie kostki w Skawinie

  Mycie kostki brukowej Skawina - dobrze wiemy, jak dbać o nawierzchnię

  Czym wyróżniamy się na rynku? Przede wszystkimi najwyższą skutecznością. Nasz zespół specjalistów jest w stanie nie tylko wyczyścić, ale też odświeżyć i dać drugie życie nawet najbardziej „zapuszczonej” nawierzchni z kostki brukowej. Mowa oczywiście zarówno o naturalnym blaknięciu, jak i uporczywych plamach, takich jak te powstałe po olejach silnikowych (częsty wypadek na podjazdach). Bardzo często tradycyjne detergenty nie mogą już nic zdziałać – wtedy pojawiamy się my, z naszym sprzętem i środkami czyszczącymi najwyższej jakości. Wszystkie oczywiście bezpieczne dla środowiska.

  Na jakim sprzęcie pracujemy?

  Myjki ciśnieniowe w tej branży to podstawa. My jednak idziemy o krok dalej, dostosowując wyposażenie do specyfiki danego zlecenia. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że dzięki odpowiednim końcówkom i dyszom z ruchomymi głowicami jesteśmy w stanie wyczyścić każdy podjazd, płyty chodnikowe, czy elementy betonowej zabudowy. Do tego, po zabiegach odpowiednimi środkami, sama kostka odzyskuje dawny kolor i estetykę, wyglądając jak świeżo położona.

  Mycie kostki brukowej Skawina – wiemy, jak to robić

  Co z uporczywymi chwastami? Oferujemy kompleksowe mycie kostki brukowej Skawina – to w tym mieście działamy od dawna, odpowiadając na dziesiątki, o ile nie setki zleceń. Kompleksowe działanie obejmuje również oczyszczanie trudno dostępnych przerw, szczelin i zagłębień. To tam przecież, od nadmiaru wilgoci, gromadzą się wszelkiego rodzaju mchy, chwasty i trawy. Ręcznie usuwanie na niewiele się zdaje, ponieważ szybko wyrasta ich więcej. Tutaj w grę musi wchodzić odpowiedni środek oraz wymycie trudno dostępnej przestrzeni. W tym jesteśmy specjalistami.

  Nasza usługa - mycie kostki brukowej Nowy Sącz