...

Zawsze darmowa wysyłka

Ilość produktów: 0
Wartość: 0

Mycie kostki brukowej Proszowice

zadzwoń +48 537 536 864 lub uzupełnij formularz wyceny

5 powodów dla których warto zamówić usługę
właśnie u nas:

 • Kadra ekspertów

  Branża nie ma przed nami żadnych tajemnic. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

 • Każde zlecenie traktujemy indywidualnie

  Wszystkie realizacje traktujemy indywidualnie, dopasowując sprzęt oraz rodzaj używanych środków do specyfiki danego zlecenia.

 • Pozostajemy do Twojej dyspozycji

  Oferujemy ci bezpłatną konsultację oraz wsparcie na każdym etapie zlecenia.

 • Działamy szybko i przede wszystkim skutecznie

  Dzięki wykorzystaniu najlepszego sprzętu oraz środków czyszczących przywracamy nawierzchnię do stanu „jak nowa”.

 • Oferujemy doskonałe ceny

  Mycie kostki brukowej Proszowice nie jest wyjątkiem – wszystkie usługi wyceniamy indywidualnie, dbając o zachowanie najlepszego stosunku jakości do ceny.

Formularz do wyceny


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do informowania mnie o ofercie dotyczącej sklepu.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia za ich pomocą marketingu bezpośredniego przez sklep zgodnie z art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.

  Administratorem danych osobowych jest GSKP Sp. z o. o.. z siedzibą w Krakowie, al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydz. Gosp. KRS, pod numerem KRS 0000881642, NIP 6751744678, REGON 388064781. Przetwarzanie danych odbywa się na zasadach określonych w Polityce prywatności.

  Mycie kostki brukowej Proszowice
  Mycie kostki Proszowice
  Proszowice mycie kostki brukowej

  Mycie kostki brukowej Proszowice – oferujemy szeroki zakres usług.

  Poza sprzedażą środków do pielęgnacji kostki świadczymy również szereg usług, w tym mycie kostki brukowej. Docieramy do domów naszych Klientów z własnym sprzętem oraz środkami, przywracając nawierzchnię do wyglądu „jak nowa”. Korzystamy przy tym z nowoczesnego sprzętu, m.in. specjalnych myjek. Specjalnie dopasowane, wymienne końcówki do czyszczenia powierzchni płaskich i wysokiej jakości myje pozwalają nam na precyzyjne mycie kostki brukowej bez popularnych efektów ubocznych. Należą do nich choćby rozprysk zabrudzeń. U nas nie ma o tym mowy. Co ważne, w naszej pracy korzystamy ze spalinowych myjek, dzięki czemu Klient nie ponosi kosztów zużycia energii elektrycznej. Chcesz przywrócić nawierzchnię wokół swojego domu, czy firmy do dawnego wyglądu? Przez lata efekt wizualny może nieco wyblaknąć, to prawda. Do tego, kostka brukowa często atakowana jest przez chwasty, czy mchy. Jednak nasz zespół specjalistów radzi sobie z tym doskonale – i to z wykorzystaniem wyłącznie bezpiecznych dla środowiska oraz całego otoczenia środków. Możesz być pewny, że nie pracujemy z wątpliwej jakości zamiennikami, które najczęściej sprowadza się z Chin, bądź innych azjatyckich krajów. Nasze środki posiadają wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa.

  Mycie kostki brukowej Proszowice? Mamy na to sposób.

  Nasz zespół to doskonali fachowcy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Dotychczasowi Klienci potwierdzają tylko naszą skuteczność, a o jakości świadczonych przez nas usług świadczą same efekty, które można podziwiać wokół domów, czy biur w całym regionie. Ponadto, nasza praca nie kończy się w momencie przywrócenia kostki brukowej do świetności. Wszyscy Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie oraz doradztwo w zakresie dbania o nawierzchnię.