...

Zawsze darmowa wysyłka

Ilość produktów: 0
Wartość: 0

Mycie kostki brukowej Oświęcim

zadzwoń +48 537 536 864 lub uzupełnij formularz wyceny

5 powodów dla których warto zamówić usługę
właśnie u nas:

 • Po pierwsze – kwalifikacje

  Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, które już teraz robią ogromne wrażenie. To właśnie kompetencje, idące w parze z doświadczeniem stoją za naszą skutecznością.

 • Po drugie – skuteczność

  W branży mamy opinię niezawodnych i piekielnie skutecznych. Mycie kostki brukowej docenił m.in. Oświęcim, jako jedno z wielu miast, do których docieramy.

 • Po trzecie – najlepsza cena

  Nie tylko jakość, ale i cena wyróżnia nas spośród konkurencyjnych ofert na rynku. Zdaniem wielu naszych Klientów to właśnie stosunek jakości do ceny przekonał ich do współpracy z nami!

 • Po czwarte – liderzy

  Na rynku nie mamy sobie równych. Nie tylko Oświęcim wybiera mycie kostki brukowej w naszym wykonaniu. Również inne miasta w regionie są naszym stałym miejscem wyjazdów.

 • Po piąte – doradztwo

  Nie kończymy naszej pracy na samej usłudze mycia kostki brukowej. Nasi Klienci mogą liczyć także na m.in. doradztwo w zakresie dbania o przydomową nawierzchnię.

Formularz do wyceny


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do informowania mnie o ofercie dotyczącej sklepu.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia za ich pomocą marketingu bezpośredniego przez sklep zgodnie z art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.

  Administratorem danych osobowych jest GSKP Sp. z o. o.. z siedzibą w Krakowie, al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydz. Gosp. KRS, pod numerem KRS 0000881642, NIP 6751744678, REGON 388064781. Przetwarzanie danych odbywa się na zasadach określonych w Polityce prywatności.

  Mycie kostki brukowej Oświęcim
  Mycie kostki w Oświęcimiu
  Oświęcim mycie kostki

  Mycie kostki brukowej Oświęcim - raz-dwa uporamy się z Twoim zleceniem!

  Odpowiednie zabezpieczanie tego typu nawierzchni pozwala się cieszyć nią przez długie lata. Jednak nie można uniknąć losowych zabrudzeń ani wilgoci, która w naturalny sposób pojawia się we wszystkich szczelinach i przerwach w materiale. Tutaj pojawiamy się my, oferując kompleksowe mycie kostki brukowej. Oświęcim stawia na nas regularnie – w tym mieście często wykonujemy zlecenia, ratując Klientów z nie lada opresji. Nie ograniczamy się jedynie do powierzchownego oczyszczenia: myjemy całą powierzchnię za pomocą specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych, używamy najlepszych środków chwastobójczych oraz myjących, wykorzystujemy środki uwydatniające strukturę nawierzchni, przywracając jej kolor i głębię.

  Poradzimy sobie nawet z najbardziej zachwaszczoną nawierzchnią.

  To właśnie problemy z wszelkiego rodzaju nieproszonymi gośćmi, w postaci mchów, czy chwastów są najczęstszą bolączką, jaka dotyka naszych Klientów. Ale i na to mamy sposoby, przywracając całość do swojego naturalnego stanu, w którym wygląda, jak świeżo położona! Możesz być pewien, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz sprzętowi jesteśmy w stanie odświeżyć wygląd bruku niezależnie od jego wieku, czy faktury. W naszej pracy podejmowaliśmy się już najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń!

  Oświęcim stawia na nasze mycie kostki brukowej

  Zajmujemy się czyszczeniem wszystkich, nawet tych trudno dostępnych miejsc i powierzchni. Umożliwia nam to cały zestaw myjek ciśnieniowych o różnej wielkości końcówkach i ruchomych głowicach. Dzięki tak dokładnie skoncentrowanemu strumieniowi wody szybko pozbywamy się zalegających nieczystości oraz brudu, przywracając nienaganny kolor i odcień. Nie raz już ratowaliśmy naszych Klientów, którzy obawiali się, że nawierzchnię w tak złym stanie będą musieli wymienić, ponosząc ogromne koszta. Nic bardziej mylnego – przywróciliśmy jej dawny blask!

  Zobacz też usługi mycia kostki brukowej Bochnia