...

Zawsze darmowa wysyłka

Ilość produktów: 0
Wartość: 0

Mycie kostki brukowej Kraków

zadzwoń +48 537 536 864 lub uzupełnij formularz wyceny

5 powodów dla których warto zamówić usługę
właśnie u nas:

 • Nasza kadra to najlepsi specjaliści

  Stawiając na naszą markę, masz pewność, że mycie kostki brukowej wykonają najlepsi specjaliści w Krakowie. Dla nas nie ma zadań niemożliwych.

 • Doskonale zarządzana maszyna

  Nasza oferta dociera do całego kraju. Wszystko dlatego, że jesteśmy doskonale zarządzanym przedsiębiorstwem, które można porównać do naoliwionej maszyny.

 • Cena idąca w parze z jakością

  Decydując się na współprace z nami, wiesz że nie przepłacasz. Wszystko dlatego, że jesteśmy zwolennikami indywidualnej wyceny każdego zlecenia.

 • Setki zadowolonych Klientów

  Mycie kostki brukowej to nie tylko Kraków. Posiadamy setki, o ile nie tysiące zadowolonych Klientów na terenie całego kraju. Daj nam znać, czego Ty potrzebujesz.

 • Zawsze możesz na nas liczyć

  Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie zlecenia. Stały kontakt to podstawa. Dzięki temu mycie kostki brukowej może być przeprowadzone szybko i sprawnie.

Formularz do wyceny


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do informowania mnie o ofercie dotyczącej sklepu.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia za ich pomocą marketingu bezpośredniego przez sklep zgodnie z art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.

  Administratorem danych osobowych jest GSKP Sp. z o. o.. z siedzibą w Krakowie, al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydz. Gosp. KRS, pod numerem KRS 0000881642, NIP 6751744678, REGON 388064781. Przetwarzanie danych odbywa się na zasadach określonych w Polityce prywatności.

  Mycie kostki brukowej Kraków
  Mycie kostki myjką w Krakowie
  Mycie kostki w Krakowie

  Mycie kostki brukowej Kraków - dlaczego warto?

  Kostka brukowa to materiał najczęściej wybierany na wszelkiego rodzaju podjazdy, ścieżki, alejki ogrodowe, czy nawet chodniki. Wszystko ze względu na doskonałe parametry wytrzymałości i trwałości, które w połączeniu z walorami estetycznymi tworzą doskonałą mieszankę. Wszystko to jednak potrafi zepsuć upływający czas, a wraz z nim pojawiające się wykwity, czy uporczywe, tłuste plamy, które nie dają się wyczyścić tradycyjnymi detergentami. Aby ułatwić naszym Klientom pracę, oferujemy mycie kostki brukowej. Kraków, ale też okoliczne miejscowości, od dawna korzystają z naszych usług, rekomendując nas, jako najlepszych fachowców w swojej dziedzinie.

  Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu

  Nie każdy posiada niezbędne wyposażenie do mycia kostki brukowej. Specjalistyczne myjki ciśnieniowe są po prostu trudno dostępne, a do tego drogie – tym bardziej warto zaufać specjalistom. W naszej pracy korzystamy z ogromnego zapasu dysz, szczotek, czy końcówek do wysokociśnieniowych myjek. To pozwala nam pracować na różnych nawierzchniach, za każdym razem doprowadzając zlecenie do końca, a w efekcie, do doskonałego wyglądu kostki brukowej! Początkowo, Kraków był miejscem, w którym działaliśmy najwięcej. Jednak z czasem nasza oferta się rozrosła, a wraz z nią nasz zasięg. Dziś obsługujemy Klientów w całym regionie. Dołączysz do nich?

  Uporczywe mchy? Mycie kostki brukowej Kraków

  Jedną z największych bolączek posiadaczy brukowanego podjazdu są chwasty. Te bardzo szybko pojawiają się we wszelkiego rodzaju zagłębieniach i szczelinach. Ręczne usuwanie jest zbyt problematyczne i mało efektywne. Do tego, po oczyszczeniu, wykorzystujemy specjalne preparaty, które chronią kostkę. To ogromne ułatwienie i komfort cieszenia się estetycznym podjazdem. Mycie kostki brukowej Kraków – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Zobacz naszą inną ofertę: czyszczenie kostki brukowej Oświęcim

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.