Jak dobrać impregnat do kostki brukowej?

Zastanawiasz się, jaki impregnat do kostki brukowej wybrać? Zobacz naszą ofertę

W wyborze odpowiedniego preparatu powinniśmy kierować się zakresem jego działania. Należy upewnić się czy wybrany impregnat do kostki posiada właściwości oleo i hydrofobowe, chroni przed promieniami UV, a przede wszystkim do jakich powierzchni jest adresowany.

Impregnat Deep Coat V idealnie impregnuje powierzchnie poziome i pionowe, możemy użyć go do każdego rodzaju bruku i galanterii betonowej. Dodatkowo możemy liczyć na efekt mokrej kostki. Z kolei Clearseal nie wyostrzy koloru kostki brukowej tak jak zrobiłby to Deep Coat V, dedykowany jest osobom które chcą zachować pierwotny wygląd bruku. W wątpliwych sytuacjach należy kontaktować się ze sprzedawcą.

Drugą bardzo ważną kwestią jest producent, zasada jest banalnie prosta im firma posiada większe doświadczenie tym lepiej. Oferowane przez ImpregnacjKostki.eu preparaty produkowane są przez chemików posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w wytwarzaniu pigmentów do produkcji bruku, impregnatów oraz preparatów do pielęgnacji, które z roku na rok są udoskonalane i wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów. Impregnat Deep Coat V to odpowiedz na wzrost popularności kostek płukanych, do tej pory jest jedynym preparatem, który wyostrzy kolor i zabezpieczy popularne 'płukanki’.

Na rynku obserwujemy prawdziwy wysyp wszelkiego rodzaju preparatów do impregnacji. Większość środków działa jedynie na powierzchni nie wnikają w strukturę bruku oraz nie chroniąc kostki przed trudnym do usunięcia zabrudzeniem olejem silnikowym. Nie posiadają żadnych atutów prócz niewiele niższej ceny. Pojawia się wiec pytanie czy warto tracić czas i pieniądze jedynie na złudne przeświadczenie, że zabezpieczyliśmy nasz podjazd.

Poniżej link do tabeli która pomoże w wyborze odpowiedniego preparatu: