Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00

Czyszczenie kostki brukowej Niepołomice

zadzwoń +48 537 536 864 lub uzupełnij formularz wyceny

5 powodów dla których warto zamówić usługę
właśnie u nas:

 • Doświadczona kadra

  Zatrudniamy prawdziwych zawodowców i artystów w swoim fachu. Wieloletnie doświadczenie i wysokie umiejętności to u nas standard.

 • Ekonomiczne rozwiązanie

  Nie ponosisz kosztów związanych ze zużyciem energii, ponieważ do czyszczenia kostki brukowej na terenie Niepołomic wykorzystujemy myjki spalinowe.

 • Pełna oferta

  Po zakończeniu procesu czyszczenia warto zaimpregnować kostkę, aby efekt utrzymał się na dłużej - to również jedna z usług, jaką oferujemy.

 • Bezpłatne konsultacje

  Konsultacje w sprawie potencjalnego zlecenia są całkowicie darmowe. Dopiero po zakończeniu oględzin dokonujemy wyceny i umawiamy się na realizację czyszczenia.

 • Niezawodny sprzęt

  Nasi pracownicy posługują się najlepszym na rynku sprzętem i preparatami, które dostępne są również w naszej ofercie do samodzielnych prac przy konserwacji kostki brukowej.

Formularz do wyceny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do informowania mnie o ofercie dotyczącej sklepu.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia za ich pomocą marketingu bezpośredniego przez sklep zgodnie z art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.

Administratorem danych osobowych jest Karina Potęga prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Karina Potęga Impregnacja Kostki, adres: ul. Zacisze 5, 32-100 Proszowice, NIP 6821748754, REGON123074836. Przetwarzanie danych odbywa się na zasadach określonych w Polityce prywatności.

Czyszczenie kostki brukowej Niepołomice
Deep Coat V Niepołomice
Niepołomice czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej Niepołomice

Czyszczeniem kostki brukowej zajmujemy się od dawna. Niepołomice od jakiegoś czasu również znajdują się na naszej mapie wyjazdów – i to coraz częściej. Nasz szeroki zespół najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach gwarantuje odświeżenie wyglądu każdego bruku i to niezależnie od jego wieku i faktury. Skąd ta pewność? Przede wszystkim dlatego, że na naszej pracy znamy się jak mało kto. Do tego, wykorzystujemy najlepszy możliwy sprzęt i środki, na których pracujemy.

Niepołomice wybrały nasze czyszczenie kostki brukowej

Musisz wiedzieć, że nasza firma nie zajmuje się tylko sprzedażą produktów służących pielęgnacji i impregnacji kostki brukowej. Mamy o wiele większe kompetencje, co udowadniamy, oferując czyszczenie kostki brukowej. Niepołomice to jeden z przykładów. W tym mieście działamy od dawna, ratując naszych Klientów nierzadko w sytuacjach beznadziejnych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków oraz nowoczesnego sprzętu, m.in. myjek ciśnieniowych ze specjalnymi końcówkami, jesteśmy w stanie odświeżyć wygląd nawet najbardziej zapuszczonej kostki brukowej.

Działamy szybko i sprawnie. Jakiś środków używamy do czyszczenia kostki brukowej? Przede wszystkim impregnatu Deep Coat V, czy preparatu do trwałego usuwania wykwitów wapiennych Furgo. To zdecydowanie jedne z najlepszych środków na rynku – gwarantują pewny i długotrwały efekt. Boisz się, że bruk jest nie do uratowania? Spokojnie – dla naszych fachowców nie ma zadań nie do wykonania! Swoją pracę wykonują z uwagą, starannie oczyszczając zastaną powierzchnię. Z ich pomocą przywrócisz bruk do pierwotnego wyglądu, jakby dopiero co został położony!

Zobacz naszą pełną ofertę usług, a w niej czyszczenie kostki brukowej Kraków