...

Zawsze darmowa wysyłka

Ilość produktów: 0
Wartość: 0

Czyszczenie kostki brukowej Niepołomice

zadzwoń +48 537 536 864 lub uzupełnij formularz wyceny

5 powodów dla których warto zamówić usługę
właśnie u nas:

 • Doświadczona kadra

  Zatrudniamy prawdziwych zawodowców i artystów w swoim fachu. Wieloletnie doświadczenie i wysokie umiejętności to u nas standard.

 • Ekonomiczne rozwiązanie

  Nie ponosisz kosztów związanych ze zużyciem energii, ponieważ do czyszczenia kostki brukowej na terenie Niepołomic wykorzystujemy myjki spalinowe.

 • Pełna oferta

  Po zakończeniu procesu czyszczenia warto zaimpregnować kostkę, aby efekt utrzymał się na dłużej - to również jedna z usług, jaką oferujemy.

 • Bezpłatne konsultacje

  Konsultacje w sprawie potencjalnego zlecenia są całkowicie darmowe. Dopiero po zakończeniu oględzin dokonujemy wyceny i umawiamy się na realizację czyszczenia.

 • Niezawodny sprzęt

  Nasi pracownicy posługują się najlepszym na rynku sprzętem i preparatami, które dostępne są również w naszej ofercie do samodzielnych prac przy konserwacji kostki brukowej.

Formularz do wyceny


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do informowania mnie o ofercie dotyczącej sklepu.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia za ich pomocą marketingu bezpośredniego przez sklep zgodnie z art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.

  Administratorem danych osobowych jest GSKP Sp. z o. o.. z siedzibą w Krakowie, al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydz. Gosp. KRS, pod numerem KRS 0000881642, NIP 6751744678, REGON 388064781. Przetwarzanie danych odbywa się na zasadach określonych w Polityce prywatności.

  Czyszczenie kostki brukowej Niepołomice
  Deep Coat V Niepołomice
  Niepołomice czyszczenie kostki brukowej

  Czyszczenie kostki brukowej Niepołomice

  Czyszczeniem kostki brukowej zajmujemy się od dawna. Niepołomice od jakiegoś czasu również znajdują się na naszej mapie wyjazdów – i to coraz częściej. Nasz szeroki zespół najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach gwarantuje odświeżenie wyglądu każdego bruku i to niezależnie od jego wieku i faktury. Skąd ta pewność? Przede wszystkim dlatego, że na naszej pracy znamy się jak mało kto. Do tego, wykorzystujemy najlepszy możliwy sprzęt i środki, na których pracujemy.

  Niepołomice wybrały nasze czyszczenie kostki brukowej

  Musisz wiedzieć, że nasza firma nie zajmuje się tylko sprzedażą produktów służących pielęgnacji i impregnacji kostki brukowej. Mamy o wiele większe kompetencje, co udowadniamy, oferując czyszczenie kostki brukowej. Niepołomice to jeden z przykładów. W tym mieście działamy od dawna, ratując naszych Klientów nierzadko w sytuacjach beznadziejnych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków oraz nowoczesnego sprzętu, m.in. myjek ciśnieniowych ze specjalnymi końcówkami, jesteśmy w stanie odświeżyć wygląd nawet najbardziej zapuszczonej kostki brukowej.

  Działamy szybko i sprawnie. Jakiś środków używamy do czyszczenia kostki brukowej? Przede wszystkim impregnatu Deep Coat V, czy preparatu do trwałego usuwania wykwitów wapiennych Furgo. To zdecydowanie jedne z najlepszych środków na rynku – gwarantują pewny i długotrwały efekt. Boisz się, że bruk jest nie do uratowania? Spokojnie – dla naszych fachowców nie ma zadań nie do wykonania! Swoją pracę wykonują z uwagą, starannie oczyszczając zastaną powierzchnię. Z ich pomocą przywrócisz bruk do pierwotnego wyglądu, jakby dopiero co został położony!

  Zobacz naszą pełną ofertę usług, a w niej czyszczenie kostki brukowej Kraków