...

Zawsze darmowa wysyłka

Ilość produktów: 0
Wartość: 0

Czyszczenie kostki brukowej Kraków

zadzwoń +48 537 536 864 lub uzupełnij formularz wyceny

5 powodów dla których warto zamówić usługę
właśnie u nas:

 • Załoga z doświadczeniem

  Znamy wszystkie rodzaje kostki brukowej i wiemy, jaką metodę czyszczenia oraz impregnat wybrać, aby bruk odzyskał wspaniały wygląd!

 • Nowoczesne wyposażenie

  Wykonujemy czyszczenie kostki brukowej z wykorzystaniem specjalistycznych końcówek, aby ograniczyć rozprysk brudnej wody w ogrodzie czy na podjeździe Klienta

 • Ekonomiczne rozwiązanie

  Wykonujemy mycie kostki brukowej myjkami spalinowymi, przez co nie narażamy naszych Klientów na dodatkowe koszty energii elektrycznej

 • Podejście indywidualne

  Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, aby w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów. Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów

 • Najważniejszy jest Klient

  Na życzenie Klienta wykonujemy nie tylko mycie kostki brukowej, ale także jej czyszczenie oraz impregnowanie. To gwarancja doskonałego wyglądu bruku na lata!

Formularz do wyceny


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do informowania mnie o ofercie dotyczącej sklepu.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia za ich pomocą marketingu bezpośredniego przez sklep zgodnie z art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.

  Administratorem danych osobowych jest GSKP Sp. z o. o.. z siedzibą w Krakowie, al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydz. Gosp. KRS, pod numerem KRS 0000881642, NIP 6751744678, REGON 388064781. Przetwarzanie danych odbywa się na zasadach określonych w Polityce prywatności.

  Czyszczenie kostki brukowej Kraków
  Deep Coat V Kraków

  Czyszczenie kostki brukowej Kraków

  Myślałeś, że nasza firma zajmuje się tylko sprzedażą odpowiednich środków czyszczących i impregnujących? Nic bardziej mylnego! W ramach naszej oferty wykonujemy również szereg usług. Jakich? Przede wszystkim, nasi fachowcy zajmują się czyszczeniem kostki brukowej. Kraków to zresztą nie jedyne miasto, w którym działamy, choć nie da się ukryć, że tutaj mamy najwięcej Klientów. Co powinieneś wiedzieć? Na pewno to, że dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz możliwościom technicznym, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań! Do tego, nigdy nie zawodzimy, doprowadzając nasze zlecenia do końca. To kwestia naszej ogromnej ambicji i profesjonalizmu.

  Kraków stawia na czyszczenie kostki brukowej

  Twój podjazd, bądź teren wokół budynku wymaga odpowiedniej pielęgnacji? Spokojnie – my się tym zajmiemy! Czyszczenie kostki brukowej nie jest nam obce. Kraków również nie stanowi problemu – zawsze dojeżdżamy na miejsce, przywożąc ze sobą cały niezbędny sprzęt oraz środki. Ty nie musisz się niczym martwić. Za to po wykonanej usłudze możesz podziwiać swoją kostkę brukową, która wygląda, jak świeżo położona! Wszystko to, pod czujnym okiem najlepszych fachowców, którzy swoje doświadczenie szlifują latami.

  Dajemy pewność, że zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie

  Nie, nie wrzucamy na stronę filmików, na których widać przekłamany efekt „przed” i „po”, robiąc zdjęcia dwóm różnym kostkom. To dobre dla konkurencji albo małych, nowych firm. Za nami stoją setki pozytywnych opinii i rekomendacji. Do tego, ogromne doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt, w tym specjalistyczne myjki ciśnieniowe z końcówkami do czyszczenia powierzchni płaskich, które chronią elewację przed zachlapaniem. Korzystamy też z najlepszych środków czyszczących – bezpiecznych dla środowiska oraz domowników. Jesteś zainteresowany naszą usługą? W takim razie zapraszamy do kontaktu! Czyszczenie kostki brukowej Kraków – nikt nie zrobi tego lepiej niż my.

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.