Czym jest efekt mokrej kostki i jak go uzyskać?

Wybierz impregnat, który nada Twojemu brukowi efekt mokrej kostki

Efekt mokrej kostki – bardzo pożądany przez większość posiadaczy parkingów, alejek oraz tarasów wykonanych z kostki brukowej. Zdecydowanie poprawia estetykę i walory wizualne powierzchni poprzez wyostrzenie barwy. Kostka brukowa niezależnie od warunków atmosferycznych wygląda na mokrą.

Preparat nadający efekt mokrej kostki możemy stosować na wszystkich rodzajach bruku (standard, melanż, płukana, antyczna) niezależnie od wariantu kolorystycznego. Aplikacja preparatu jest niezwykle prosta, po wyczyszczeniu powierzchni impregnujemy pędzlem lub natryskowo.

Preparat charakteryzujący się efektem mokrej kostki MAX w ofercie ImpregnacjaKostki.eu to Deep Coat V. Dodatkowo zabezpieczy powierzchnię przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak promieniami UV (powodujące stopniowe blaknięcie),  ścieranie, trwałym zabrudzeniem olejem silnikowym oraz ograniczy porost mchów.

Pamiętać należy, że impregnacja to nie tylko efekt mokrej kostki ale także powłoka ochronna która pomoże zachować powierzchnię w czystości. Efekty widoczne będą przez długie lata gdy zaimpregnowany podjazd będzie się wyróżniał na tle innych inwestycji, realizowanych w tym samym czasie bez impregnacji. Poniżej przykłady użycia impregnatu Deep Coat V.  

efekt mokrej kostki brukowej efekt mokrej kostki impregnat